Urodziny zakończyła w areszcie. Jubilatka zaatakowała męża tłuczkiem do mięsa

Tłuczek do mięsa
Tłuczek do mięsa | fot. pixabay

Do policyjnego aresztu trafiła 64-latka, która podczas świętowania swoich urodzin zaatakowała męża tłuczkiem do mięsa. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Oboje byli pijani.

Z urodzin prosto do policyjnego aresztu

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie gminy Niemce pod Lublinem. Policjanci otrzymali zgłoszenie od 64-latki, która oświadczyła, że jej mąż jest pijany i grozi jej, trzymając w ręku tłuczek do mięsa.

Na miejsce wysłano patrol. Policjanci w mieszkaniu zastali zakrwawionego 54-latka. Jak się okazało, stan faktyczny różnił się od wersji przedstawionej początkowo przez zgłaszającą. Małżeństwo świętowało razem urodziny 64-latki.

„W pewnym momencie doszło między nimi do awantury i nieporozumień. W trakcie zajścia kobieta chwyciła za tłuczek do mięsa i zaatakowała nim męża. 54-latek został trzykrotnie uderzony w głowę i doznał obrażeń ciała” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublin.

Oboje byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało u 64-latki ponad promil alkoholu w organizmie, a u 54-latka ponad 1,5 promila. Policjanci na miejsce od razu wezwali karetkę pogotowia, która zabrała 54-latka do szpitala.

Kobieta z kolei imprezę urodzinową zakończyła w policyjnym areszcie. 64-latka słyszała już zarzuty uszkodzenia ciała. Policjanci z komisariatu w Niemcach będą wnioskować o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji.

Kobiecie może grozić do 2 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.