Uroczyste zakończenie sezonu artystycznego 2021/2022 w Filharmonii Lubelskiej

Zakończenie sezonu 2021/2022 w Filharmonii Lubelskiej
Zakończenie sezonu 2021/2022 w Filharmonii Lubelskiej | materiały prasowe

Koncert trzech wybitnych kompozytorów usłyszeć będzie można w piątkowy wieczór w Filharmonii Lubelskiej. To będzie koncert kończący ten sezon.

Koncert na zakończenie sezonu w Filharmonii Lubelskiej

W piątek, 24 czerwca Filharmonia Lubelska kończy kolejny już sezon artystyczny. W tym czasie instytucję odwiedziło wielu wspaniałych wykonawców z kraju i zagranicy, a lubelska publiczność mogła uczestniczyć w wielu muzycznych wydarzeniach: koncertach symfonicznych, audycjach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, koncertach kameralnych i recitalach, specjalnych projektach muzycznych i wielu, wielu innych niezapomnianych wydarzeniach.

Ostatni koncert symfoniczny w tym sezonie nie mógłby obejść się bez muzyki największych kompozytorów – Maurice’a Ravela, Claude’a Debussy’ego i Gustava Mahlera. Wyjątkowy będzie również instrument solowy wieczoru – harfa. Specjalnie na zakończenie sezonu Filharmonię Lubelską odwiedzi Çağatay Akyol – turecki harfista o światowej renomie. Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej poprowadzi Dawid Jarząb. W programie znajdzie się: M. Ravel – Introdukcja i Allegro; C. Debussy – „Danse sacrée et danse profane”;G. Mahler – IX Symfonia.

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie https://bilety.filharmonialubelska.pl/pl,0,s257,d1111,uroczyste_zakonczenie_sezonu.html

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.