Uprawiał konopie w… szafie. Policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę 23-latkowi

uprawa konopi w szafie
Uprawa konopi w szafie | fot. KMP Chełm

23-latek z Chełma został zatrzymany przez policję za posiadanie i produkcję narkotyków. Konopie do wyrobu marihuany uprawiał w domu. Krzaki rosły w specjalnie przygotowanej do tego szafie.

Uprawiał marihuanę w szafie

Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy przeszukali w środę (23.02) wynajmowane mieszkanie w bloku w Chełmie. Z ich ustaleń wynikało, że mogą się tam znajdować narkotyki. Pod wytypowanym adresem zastali zaskoczonego ich wizytą 23-latka.

Przypuszczenia te potwierdziły się, gdy w jednym z pomieszczeń natrafili na uprawę kilku roślin konopi indyjskich. Marihuana hodowana była w przystosowanej specjalnie do tego celu części szafy ubraniowej. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli też kilkanaście gram mefedronu i susz marihuany.

W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali mieszkającego tam 23-latka. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie będą z jego udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.