Upodobał sobie jeden gatunek whisky, który kradł w różnych sklepach

jack daniels whisky
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Na kwotę prawie 6 tysięcy złotych wyceniono skradzione przez 24-latka z Lublina butelki z whisky. Wielbiciel drogich alkoholi został zatrzymany przez policję.

Wielbiciel „darmowej” whisky zatrzymany

Złodziej wpadł dzięki ustaleniom operacyjnych z II komisariatu. Mężczyzna został zauważony po jednej z kradzieży przez funkcjonariusza, jak przepakowywał skradzione butelki do torby. Bardzo szybko okazało się, że na swoim koncie ma znacznie więcej podobnych przestępstw.

W okresie ostatniego miesiąca pięciokrotnie dopuścił się kradzieży w marketach na terenie Lublina i sąsiednich powiatów. Za każdym razem jego łupem padał ten sam rodzaj whisky. Łącznie straty oszacowano na blisko 6000 złotych.

Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 24-latka odnaleziono 10 butelek skradzionego alkoholu. Mieszkaniec Lublina okazał się być dobrze znany policjantom. Niespełna pół roku temu opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę za podobne przestępstwa. 24-latek usłyszał 5 zarzutów w warunkach recydywy.

Trafił pod dozór Policji. Może mu grozić do 7,5 roku więzienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Do 7.5 lat za 10 butelek whisky , smiechuwarte z podatków więcej pójdzie na jego utrzymanie niż to było warte..