Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zawiesza zajęcia stacjonarne. Studenci przechodzą na zdalne nauczanie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie ze względu na sytuację związaną z koronawirusem odwołuje zajęcia dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych. Władze UP zajęcia zawiesiły do 31 października.

Komunikat rektora prof. dr hab. Krzysztofa Kowalczyka opublikowano na stronie internetowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Decyzja uczelni jest podyktowana względami bezpieczeństwa.

„W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju związaną z COVID-19 wprowadza się czasowo tj. od 17 października 2020 r. do 31 października 2020 r. prowadzenie zajęć dydaktycznych w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na wszystkich kierunkach studiów wyższych stacjonarnych i niestacjonarnych, studiach podyplomowych i kursach dokształcających, studiach doktoranckich oraz w szkole doktorskiej z wykorzystaniem metod i technik nauczania na odległość” – czytamy w zarządzeniu.

Czytaj także: Lublin. Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego są bezradni. „Wszystkie zajęcia stacjonarnie”6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. @Anakin potrzebujesz wazeliny nie skończyła Ci się jeszcze ? Decyzja podjęta po tym jak my studenty i prowadzący zdemaskowali błędy organizacji i przedstawili swoje oburzenie opisując co dzieje się na uczelni… super decyzja władz… i nic nie znaczące zasady że decyduje prowadzący o sposobie nauczania…

  2. @Student UP dlatego to się nazywa studia, a nie szkoła. Na studiach nie uczą wszystkiego tylko pokazują drogę. Do reszty masz dojść sam właśnie studiując materiały, szukać wiedzy i uczyć się rozwiązywać problemy. Na kierunku technicznym jesteś najprawdopodobniej, więc ucz się rozwiązywać problemy jako przyszły inżynier.

  3. Nic dziwnego. Nie bądzcie zdziwieni że prawdopodobnie przedłuży się w takim trybie aż do końca semestru.
    Bardzo odpowiedzialna decyzna i osobiście popwieram.

  4. Rektor podjął bardzo racjonalną i odpowiedzialną decyzję. Momentalnie zareagował, pokazał, że studenci mogą na niego liczyć i ich głos nie jest ignorowany.

  5. Bardzo dziękuję za ten zbędny artykuł. Dzięki niemu wracamy do domu. Do nauczania bez warunków bo ktoś boi się iść mieszkać samemu i tłumaczy się wirusem, znowu będę poświęcać na ćwiczenia nie 1,5h tylko 2 razy więcej bo do wszystkiego trzeba będzie dojść samemu i chodzić po znajomych, żeby mieć chwilę spokoju na zastanowienie się. Przypominam że nie każdy jest jedynakiem z własnym pokojem, gdzie jest cisza i spokój.