UMCS zaprasza przyszłych studentów na dni otwarte. Zobacz UMCS z lotu ptaka

umcs

Zawody sportowe, konkursy, zwiedzanie Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. To tylko kilka atrakcji przygotowanych przez studentów i samorząd UMCS w ramach dni otwartych uczelni. Studenci nakręcili nawet film promujący UMCS z lotu ptaka.

Podczas tegorocznych dni otwartych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej przygotował wiele atrakcji dla przyszłych studentów. Uczelnia chce zachęcić jak największe grono do podjęcia studiów właśnie na UMCS.

Data: 13.03.2015 r.

Miejsce: Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” ul. Radziszewskiego 16 20-031 Lublin

Program ogólny:
9.00–9.15 Inauguracja Drzwi Otwartych – przemówienie JM Rektora oraz Prorektora ds. Studenckich UMCS (hol ACK UMCS „Chatka Żaka”)

9.00–14.00 Szkolenia i doradztwo zawodowe. Konsultacje z doradcami zawodowymi (stoisko Biura Karier w ACK UMCS „Chatka Żaka)

9.15–9.55 Prezentacja oferty kształcenia UMCS oraz zasad rekrutacji na studia (Sala Widowiskowa Inkubatora Medialno-Artystycznego)

10.00–10.25 Potencjał rozwoju Akademickiego Lublina – prezentacja Urzędu Miasta Lublin 

10.30–10.55 Postaw na rozwój – prezentacja działalności organizacji studenckich (Sala Widowiskowa Inkubatora Medialno-Artystycznego)

11.00–11.25 Erasmus. Studia i praktyki – program wymiany międzynarodowej okiem studentów z zagranicy (Sala Widowiskowa Inkubatora Medialno-Artystycznego)

11.30–11.55 Prezentacja oferty kształcenia UMCS oraz zasad rekrutacji na studia (Sala Widowiskowa Inkubatora Medialno-Artystycznego)

12.00–12.25 Postaw na rozwój – prezentacja działalności organizacji studenckich (Sala Widowiskowa Inkubatora Medialno-Artystycznego)

14.30 Rozstrzygnięcie Gry Miejskiej i rozdanie nagród

16.30 Rozstrzygnięcie konkursu „UMCS oczami kandydata” i rozdanie nagród

Więcej informacji: Drzwi Otwarte UMCS 2015

– Spójrz na UMCS z innej perspektywy. Zobacz, jak toczy się życie na miasteczku akademickim w centrum Lublina. Odwiedź także nasz kampus zachodni oraz budynki przy pl. Litewskim. Odkryj UMCS na nowo!

fot. Robert Frączek

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.