Ultra Mini Biedronka otwarta w Lublinie. To pierwszy taki sklep w mieście

Ultra Mini Biedronka otwarta w Lublinie - to pierwszy taki sklep w mieście
Ultra Mini Biedronka otwarta w Lublinie - to pierwszy taki sklep w mieście | fot. Dominik Wąsik

W Lublinie przy ul. Lipowej 1 w budynku Astorii otwarto Ultra Mini Biedronkę. To najmniejszy sklep tej sieci w mieście. Postanowiliśmy zajrzeć do środka i sprawdzić, czym się różni ten format od standardowej Biedronki.

Ultra Mini Biedronka w Lublinie

Mieszkańcy Lublina od wtorku 10 stycznia mogą zrobić zakupy w nowym sklepie sieci Biedronka, mieszczącym się pod adresem Lipowa 1. Wcześniej w tym miejscu funkcjonowały restauracje KFC i Pizza HUT. Niby nic niezwykłego, a jednak nowy sklep wyróżnia się na tle pozostałych. Czym? Niewielkimi rozmiarami.

Wnętrze Biedronki Ultra Mini w Lublinie

Nowa Biedronka ma ponad 300 mkw. Jest to sklep w formacie Ultra Mini, które sieć otwiera od jakiegoś czasu tylko w największych miastach. To odpowiednik zwykłego małego sklepu osiedlowego. Do dyspozycji klientów są cztery kasy samoobsługowe i dwie tradycyjne. Dla zmotoryzowanych klientów mamy złe wiadomości. Przy sklepie nie ma parkingu.

„Jest to pierwszy sklep sieci Biedronka w formacie Ultra Mini w Lublinie. Format Ultra Mini to uzupełnienie oferty sieci Biedronka o nieco mniejsze placówki skierowane do klientów, którzy cenią sobie możliwość dokonania wygodnych i szybkich zakupów swoich ulubionych produktów. Sieć Biedronka posiada w całej Polsce już ponad sto placówek tego typu” – mówi Monika Kołtun, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Kasy samoobsługowe w Biedronce Ultra Mini w Lublinie

Czym Biedronka Ultra Mini jeszcze różni się od standardowej? Na pierwszy rzut oka niczym. Wchodząc do Biedronki w Astorii, klienci od razu zauważą typowy dla sieci wystrój. Chociaż sklep jest znacznie mniejszy od pozostałych Biedronek w Lublinie, nie jest w nim ciasno. Klienci bez problemu miną się między regałami.

ograniczony asortyment produktów w Biedronce Ultra Mini w Lublinie

Biedronka w Astorii będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22, a w niedziele handlowe 8-20. Zatrudnienie w tym sklepie znalazło 15 osób.

POWIĄZANE:

Byliście już w nowej ultra mini Biedronce? Jakie macie wrażenia?

Piekarnia w Biedronce Ultra Mini w Lublinie

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Najmniejsza, najwęższa najbardziej zatłoczona jest w Kargowej koło Sulechowa woj. lubuskie. Strach pomyslec co bedzie w razie pożaru.

 2. Masakra! Był dziś tłum ludzi jakby rozdawali coś za darmo. Ludzie stojący do kas z obsługą blokowali przejście ludziom wchodzącym i wychodzącym. Mam nadzieję że później się trochę rozluźni. Ale dobrze że jest, bo Śródmieściu brakowało większego supermarketu

 3. To, co tam się dzieje już drugi dzień było do przewidzenia.
  W starej Biedronce na Wieniawskiej też zawsze był tłok i kolejki do kasy.
  To tylko świadczy jak bzdurna była „polityka” otwierania sklepów wielkopowierzchniowych poza centrum miasta.
  W Śródmieściu jest dużo ludzi, którzy tam mieszkają, pracują lub uczą się.
  Jak widać Stokrotka w Plazie to za mało – tam też wiecznie kolejki nawet gdy wszystkie kasy „obsadzone” plus samoobsługowe.
  Wkrótce kolejna Biedronka przy Okopowej.
  Ale to też format „Ultra Mini” więc problemu nie rozwiąże.