Ulica w centrum Lublina zamknięta na dłużej. Kierowcy muszą dalej korzystać z objazdów

Zamknięta ul. Staszica w Lublinie
Zamknięta ul. Staszica w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Przez konieczność wykonania dodatkowych prac ulica Staszica będzie zamknięta przez kolejne dni. Kierowcy muszą dalej korzystać z wyznaczonych objazdów.

Ulica Staszica zamknięta na dłużej

Do środy (15.03) do godzin wieczornych pozostanie zamknięta dla ruchu ul. Staszica. Wydłużenie terminu obowiązywania czasowej organizacji ruchu wynika z konieczności wykonania dodatkowych prac przy rozbudowie sieci ciepłowniczej. 

Ul. Staszica jest zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Radziwiłłowskiej do ul. Karmelickiej. Wjazd i wyjazd z ul. Karmelickiej jest utrzymany od strony ul. Świętoduskiej.

Przypomnijmy, że ulica jest zamknięta od 27 lutego, a zmiana organizacji ruchu ma związek z budową przyłączy sieci podziemnych, w ramach inwestycji realizowanej przez podmiot zewnętrzny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.