Ulica w centrum Lublina będzie nieprzejezdna przez dwa tygodnie. Jak objechać?

Znak przejście drugą stroną ulic
Znak przejście drugą stroną ulicy | fot. Dominik Wąsik

Od przyszłego tygodnia czekają nas zmiany w organizacji ruchu w centrum Lublina. W związku z zaplanowanymi pracami ulica Staszica zostanie zamknięcia na dwa tygodnie.

Zamknięcie ul. Staszica

Od najbliższego poniedziałku – 27 lutego, przez najbliższe dwa tygodnie, nie będzie można przejechać przez ul. Staszica w Lublinie. Prowadzone w tym rejonie prace wyłączą z ruchu odcinek od ul. Radziwiłłowskiej do ul. Karmelickiej.

Ulica Staszica zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego w związku z budową przyłączy sieci wodociągowej, deszczowej, sanitarnej i c.o. – informuje Mariusz Szymański z firmy iKOM, która odpowiada za wprowadzenie zmian w organizacji ruchu.

Wjazd i wyjazd z ul. Karmelickiej będzie utrzymany od strony ul. Świętoduskiej. Kierowcy jadący od ul. Radziwiłłowskiej będą musieli wrócić się do ul. 3 Maja, skąd następnie w kierunku al. Solidarności, ul. Wodopojną i w ul. Staszica.

Termin zamknięcia może ulec zmianie w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.