Ulewy, burze i grad! Jest ostrzeżenie dla Lublina w czwartek 17 sierpnia

Opady intensywnego deszczu w Lublinie
Opady intensywnego deszczu w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W czwartek, 17 sierpnia, po południu nad Lublinem zapowiadane są silne opady deszczu, burze i grad. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla naszego miasta ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Pogoda Lublin – czwartek 17 sierpnia

W czwartek, 17 sierpnia, spodziewane są silne opady deszczu, burze i grad. Ostrzeżenie dla Lublina pierwszego stopnia o burzach z gradem wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

„Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h. Miejscami grad” – ostrzega IMGW.

Ostrzeżenie jest ważne w czwartek, 17 sierpnia, od godz. 15 do godz. 23. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 procent.

Szczegóły: Zmiana pogody jest już pewna! To czeka nas od czwartku w województwie lubelskim. Jest ostrzeżenie IMGW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.