Ukradli z samochodu saszetkę z dokumentami. Kilkukrotnie posłużyli się kradzioną kartą

Policjanci poszukują mężczyzn ze zdjęcia do sprawy kradzieży dokumentów
Policjanci poszukują mężczyzn ze zdjęcia do sprawy kradzieży dokumentów | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawców, którzy przy pomocy skradzionej wcześniej karty płatniczej płacili w sklepie za zakupy. Wizerunek mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu.

Ukradli z samochodu saszetkę z dokumentami

Do zdarzenia doszło w marcu na terenie Lublina. Z ustaleń policji wynika, że nieznany sprawca dokonał kradzieży z samochodu saszetki z zawartością dokumentów oraz karty płatniczej.

„Następnie dwaj mężczyźni przy pomocy znajdującej się wewnątrz karty płatniczej dokonali sześciu płatności zbliżeniowych za różne artykuły” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z 2 komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Walecznych 2, telefon 47 811 45 72 lub 112.

Zapłacił za zakupy kradzioną kartą
Zapłacił za zakupy kradzioną kartą | fot. KMP Lublin
Zapłacił za zakupy kradzioną kartą
Zapłacił za zakupy kradzioną kartą | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.