Ukradli ubrania w galerii handlowej na kwotę ponad 1,6 tys. zł. Szuka ich policja

centrum handlowe vivo lublin
Centrum handlowe Vivo Lublin przy al. Unii Lubelskiej | fot. Dominik Wąsik

Złodziejka para weszła do jednego ze sklepów galerii handlowej w centrum Lublina i ubrania o łącznej o wartości ponad 1 600 złotych. Policja publikuje wizerunek złodziei.

Kradzież w galerii handlowej

Do kradzieży doszło centrum handlowym przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Z zebranych przez policję materiałów wynika, że dwie osoby – mężczyzna i kobieta przez pewien czas przebywali w jednym ze sklepów. Wykorzystując nieuwagę personelu, dokonali kradzieży różnego rodzaju ubrań. Wartość mienia oszacowano na ponad 1600 złotych.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80.

Ukradli ubrania na kwotę ponad 1600 zł
Ukradli ubrania na kwotę ponad 1600 zł | fot. KMP Lublin
Ukradli ubrania na kwotę ponad 1600 zł
Ukradli ubrania na kwotę ponad 1600 zł | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ukraińcy?Cyganie?….Fajne mieli maseczki na twarzach.No chyba że ktoś rozpozna po maseczce.P.C A co robili ochroniarze?