Ukradli drewnianą donicę spod restauracji w Lublinie. Rozpoznajesz tych ludzi? (wideo)

insomnia lublin kradzież
insomnia lublin kradzież

Grupa ludzi idąc ul. Skłodowskiej-Curie Marii ukradła drewnianą donicę spod restauracji Insomnia w Lublinie. Właściciele poszukują złodziei z nagrania.

 

Do kradzieży doszło we środę 15 lutego o godzinie 3.10. Cztery osoby (trzech mężczyzn oraz jedna kobieta) ukradły pod okiem kamery z restauracji Insomnia przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 12 białą drewnianą donicę z różowymi wrzosami. Straty zostały oszacowane na 270 złotych.

 

– Historia może zakończyć się nagłym zwrotem akcji, gdyż sprawa zostanie zgłoszona na policję wraz z nagraniem z kamer. Istnieje możliwość szczęśliwego zakończenia, jeśli donica zostanie dostarczona w nienaruszonym stanie pod drzwi restauracji – informują właściciele lokalu.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.