Ukradli buty ze sklepu w galerii handlowej. Rozpoznajesz sprawców?

Ukradli buty ze sklepu w galerii handlowej. Rozpoznajesz sprawców? - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
materiały policji

Policjanci poszukują sprawców kradzieży butów ze sklepu w galerii handlowej przy ul. Chodźki. Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu widać dwóch podejrzanych wchodzących do sklepu.

Policjanci publikują nagranie z monitoringu, na którym widać dwóch chłopaków wchodzących do sklepu obuwniczego. Jak wynika z policyjnych ustaleń, są to sprawcy kradzieży butów w kwocie 558 zł. Do chwili obecnej nie ustalono sprawców, dlatego policjanci zwracają się z apelem do osób, które ich rozpoznają o kontakt z Policją. Informację można przekazać anonimowo pod nr tel. (81)535-47-00 lub 997

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przecież to jest ten sam łoś który w marcu tego roku wybił szybę w nocnym , wtedy też był poszukiwany różne redakcje dodawały jego zdjęcia a policja i tak idzie na łatwiznę i czeka aż ktoś rozpozna go i poda im imię i nazwisko na tacy. Tak więc i tutaj już się wszystko znajduje tak samo i pod artykułami z tamtej sytuacji .

  2. Niczym nie równacie się od innych jesteście popieprzeni i dziwie się ze nikt nie wykasowal tych komentarzy ja osobiście zapłacę za informatyka żeby utrzeć nosa tym gownozjadom co tak piszą kwestia paru godzin a zawitam a jak Jakub tego nie ukradł to wszyscy zapłacicie mu kasę łacznie z ta gazetkä co nawet nie wiedzą ile te buciki kosztowały !!!!!!!!!

  3. Facebook już nie uświadczysz ale jeszcze jest konto na Ask. Ale te dzieci to teraz mają przerąbane, nawywijają a potem ich przez internet znajdą. Jeśli ukradł lub pomagał to kara powinna być, mnie w domu uczyli że się nie kradnie. A hasło tam o wolności ludziom i złodziejom to sobie w gimbazie można śpiewać, a zapewniam że jak na wakacjach samochód ukradną złodzieje to każdy z tych hwdp podobnych pierwszy na psiarskie poleci sprawę zgłosić. No ale tak to jest z dziećmi 🙂 Nie pozdrawiam do więzienia.