Ważny temat? Prześlij newsa!

Ukradli buty ze sklepu w galerii handlowej. Rozpoznajesz sprawców?

Spotted Lublin

Policjanci poszukują sprawców kradzieży butów ze sklepu w galerii handlowej przy ul. Chodźki. Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu widać dwóch podejrzanych wchodzących do sklepu. Policjanci publikują nagranie z monitoringu, na którym widać dwóch chłopaków wchodzących do sklepu obuwniczego. Jak wynika z policyjnych ustaleń, są to sprawcy kradzieży butów w kwocie 558 zł. Do chwili obecnej […]

materiały policji

Policjanci poszukują sprawców kradzieży butów ze sklepu w galerii handlowej przy ul. Chodźki. Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu widać dwóch podejrzanych wchodzących do sklepu.

Policjanci publikują nagranie z monitoringu, na którym widać dwóch chłopaków wchodzących do sklepu obuwniczego. Jak wynika z policyjnych ustaleń, są to sprawcy kradzieży butów w kwocie 558 zł. Do chwili obecnej nie ustalono sprawców, dlatego policjanci zwracają się z apelem do osób, które ich rozpoznają o kontakt z Policją. Informację można przekazać anonimowo pod nr tel. (81)535-47-00 lub 997

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

8 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
PAZIAK
10 lat temu

JAkub Paziak pozdrowienia do więzienia

PAZIAK
10 lat temu

Ten z lewej to Jakub Paziak.

Ktos obcy
10 lat temu

Przecież to jest ten sam łoś który w marcu tego roku wybił szybę w nocnym , wtedy też był poszukiwany różne redakcje dodawały jego zdjęcia a policja i tak idzie na łatwiznę i czeka aż ktoś rozpozna go i poda im imię i nazwisko na tacy. Tak więc i tutaj już się wszystko znajduje tak samo i pod artykułami z tamtej sytuacji .

Paziak do ciupy
10 lat temu

Jakub Paziak pójdzie do wiezienia STOP POLSKIEJ PATOLOGI !!!!

Paziak do ciupy
10 lat temu

do ciupy ahahahah

Ona
10 lat temu

Niczym nie równacie się od innych jesteście popieprzeni i dziwie się ze nikt nie wykasowal tych komentarzy ja osobiście zapłacę za informatyka żeby utrzeć nosa tym gownozjadom co tak piszą kwestia paru godzin a zawitam a jak Jakub tego nie ukradł to wszyscy zapłacicie mu kasę łacznie z ta gazetkä co nawet nie wiedzą ile te buciki kosztowały !!!!!!!!!

kaczafi
10 lat temu

Facebook już nie uświadczysz ale jeszcze jest konto na Ask. Ale te dzieci to teraz mają przerąbane, nawywijają a potem ich przez internet znajdą. Jeśli ukradł lub pomagał to kara powinna być, mnie w domu uczyli że się nie kradnie. A hasło tam o wolności ludziom i złodziejom to sobie w gimbazie można śpiewać, a zapewniam że jak na wakacjach samochód ukradną złodzieje to każdy z tych hwdp podobnych pierwszy na psiarskie poleci sprawę zgłosić. No ale tak to jest z dziećmi 🙂 Nie pozdrawiam do więzienia.

złodzieje
9 lat temu

może to psiarze z 6n komisariatu 🙂

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

Najnowsze opinie:

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check