Ukradli 12 par spodni w galerii handlowej. Policja publikuje wizerunek złodziei

ubrania jeansy spodnie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Złodziejka para weszła do jednego ze sklepów galerii handlowej w centrum Lublina i skradła 12 par spodni o wartości 1 200 złotych. Policja publikuje wizerunek złodziei.

Kradzież spodni w sklepie

Do zdarzania doszło na terenie centrum handlowego Vivo Lublin przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że do jednego ze sklepów weszły dwie osoby, które wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży 12 par jeansów o łącznej wartości 1200 złotych.

Sprawcy najpierw zdemontowali klipsy zabezpieczające, a później niepostrzeżenie wyszli. Wizerunek złodziei został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B, telefon 47 811 45 73.

Ukradli spodnie warte 1 200 złotych! Policja publikuje wizerunek złodziei | fot. KMP Lublin
Ukradli spodnie warte 1 200 złotych! Policja publikuje wizerunek złodziei | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.