Ukradła 4 tys. naklejek, by zdobyć maskotki „Gang Słodziaków”

IMG 20181005 145318
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Pracownica Biedronki ukradła 4 tys. naklejek, chcąc wymienić je na „słodziaki”. Tłumaczyła policji, że chciała w ten sposób sprawić przyjemność swoim dzieciom.

Ochroniarz jednego ze sklepów sieci Biedronka poinformował policjantów, że w rzeczach osobistych pracownicy znalazł dwie rolki, czyli w sumie 4 tys. naklejek „Gang Słodziaków„.

Kobieta oświadczyła, że chciała wymienić naklejki na maskotki Gang Słodziaków po to, by „sprawić przyjemność swoim dzieciom”. Za tą ilość naklejek mogła uzyskać ponad 60 takich maskotek.

Śledczy podejrzewają, że podejrzana chciała odsprzedać maskotki. Wartość naklejek oszacowano na ok. 4 tys. zł. Teraz losem 40-latki zajmie się sąd.

Przeczytaj także: Gang Słodziaków od dzisiaj w Biedronce. Sprawdź, co zrobić, by dostać maskotkę

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Pomijając tą kradzież i te durne naklejki. Jakim prawem ochroniarz grzebał w rzeczach osobistych tej Pani?? Teraz sprawdźcie czy ma takie przyzwolenie.