Gang Słodziaków od dzisiaj w Biedronce. Sprawdź, co zrobić, by dostać maskotkę

Gang Słodziaków grafika
Gang Słodziaków w Biedronce | MATERIAŁY PRASOWE

Gang Słodziaków od dziś pojawił się we wszystkich Biedronkach. Punkty można zbierać do 18 listopada 2018. Sprawdź, co musisz zrobić, żeby dostać maskotkę i ile tak naprawdę kosztuje Słodziak.

Gang Słodziaków od poniedziałku 27 sierpnia pojawił się w Biedronkach w całym kraju. Gang Słodziaków to najnowsze pluszaki do kolekcjonowania w sieci sklepów Biedronka. Zastąpiły one Gang Świeżaków, który swego czasu był absolutnym hitem w całej Polsce.

– Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Słodziaki są zwierzętami mieszkającymi w polskich lasach. W skład Gangu Słodziaków wejdą takie maskotki jak lis Lucekjeż Jerzyksowa Zosiabóbr Borysryś Rysio i zając Zuzia.

– Z łatwością więc rozpozna je każde dziecko i wybierze ulubionych bohaterów. Ich przygody są opisane w specjalnej książce „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” – dodaje Dorota Wrotek-Gut.

Gang Słodziaków – jak zdobyć maskotkę?

Aby otrzymać maskotkę Słodziaka należy robić zakupy w Biedronce i zbierać punkty. Za każde wydane 40 zł klient otrzymuje 1 punkt. Chyba, że posiada kartę Moja Biedronka (dodatkowy 1 punkt) lub kupuje owoce i warzywa (kolejny 1 punkt). Premiowany jest również zakup produktów specjalnych za min. 10 zł (1 punkt).

Robiąc w Biedronce zakupy za przynajmniej 40 zł, można zdobyć od 1 do 4 punktów. Aby otrzymać maskotkę Słodziaka, należy uzbierać 60 punktów. Można również kupić dowolnego Słodziaka w promocyjnej cenie 19,99 zł, jeżeli uzbieramy 30 punktów, czyli połowę wymaganej ilości do otrzymania darmowego Słodziaka.

Już 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Książkę będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt.

Gang Słodziaków w Biedronce – ile kosztuje jedna maskotka?

Łatwo policzyć, że aby otrzymać darmowego Słodziaka musimy, w najlepszym wypadku, zrobić zakupy 15 razy (w tym owoce i warzywa oraz produkty specjalne) za minimum 40 zł i posiadać zarejestrowaną kartę Moja Biedronka. Daje to w sumie 600 zł. Weźmy jednak pod uwagę fakt, że nie przy każdej transakcji uda się zdobyć maksymalną ilość punktów.

Jeżeli za każde wydane w Biedronce 40 zł otrzymamy 1 punkt, to cena Świeżaka wyniesie 2400 zł. Żeby zdobyć wszystkie maskotki musimy wydać na zakupy 14 400 zł.

Miliony maskotek Gangu Świeżaków trafiło do klientów

Poprzednia akcja lojalnościowa pod nazwą Gang Świeżaków realizowana była przez Biedronkę w 2016 i 2017 roku. Tylko w ramach drugiej jej edycji sieć wydała klientom ponad 6 mln pluszaków.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.