Gang Słodziaków w Biedronce. Nowe maskotki zastąpią Gang Świeżaków

Gang Słodziaków w Biedronce | MATERIAŁY PRASOWE

Od poniedziałku w Biedronce pojawią się nowe maskotki – Gang Słodziaków. Klienci dokonujący zakupów w sklepach Biedronka będą mogli zdobyć sześć pluszaków oraz książkę opisującą ich przygody.

Gang Słodziaków to najnowsze pluszaki do kolekcjonowania w sieci sklepów Biedronka. Zastąpią one Gang Świeżaków, który swego czasu był absolutnym hitem w całej Polsce.

– Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Słodziaki są zwierzętami mieszkającymi w polskich lasach. W skład Gangu Słodziaków wejdą takie maskotki jak lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia.

– Z łatwością więc rozpozna je każde dziecko i wybierze ulubionych bohaterów. Ich przygody są opisane w specjalnej książce „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” – dodaje Dorota Wrotek-Gut.

Jak zdobyć jedną z maskotek „Gang Słodziaków”?

Akcja „Gang Słodziaków” rusza w poniedziałek 27 sierpnia. By wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki można kolekcjonować do 18 listopada, a pluszaki i książkę odbierać do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. Już 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

Książkę będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast Słodziaka w cenie 49,99 zł/szt.

Jak zdobyć punkty w Biedronce?

1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za:

+ zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową „Moja Biedronka” (1 pkt),
+ zakup warzyw lub owoców (1 pkt),
+ zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł (1 pkt).
Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Przykładowo: za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (4 pkt). Przy analogicznych zakupach na kwotę min. 80 zł, liczba punktów wzrasta do 8.

Po szybkiej kalkulacji wynika, że za jedną maskotę Gang Słodziaków musimy zrobić zakupy za kwotę 2 400 zł. Żeby zdobyć wszystkie maskotki musimy wydać na zakupy 14 400 zł.

Miliony maskotek Gangu Świeżaków trafiło do klientów

Poprzednia akcja lojalnościowa pod nazwą Gang Świeżaków realizowana była przez Biedronkę w 2016 i 2017 roku. Tylko w ramach drugiej jej edycji sieć wydała klientom ponad 6 mln pluszaków.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.