Ukradł rower z klatki schodowej. Zapomniał o kamerach na budynku

Ukradł rower z klatki schodowej bloku
Ukradł rower z klatki schodowej bloku | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy kradzieży roweru o wartości 1000 złotych. Wizerunek mężczyzny dokonującego tego czynu zarejestrowały kamery monitoringu zainstalowane na bloku.

Ukradł rower z klatki schodowej

Do kradzieży doszło przy ul. Motorowej w Lublinie. Z zebranych w sprawie materiałów wynika, że mężczyzna widoczny na zdjęciu wykorzystał fakt pozostawienia jednośladu na klatce schodowej i dokonał jego kradzieży.

Mężczyzna nie zauważył, że przed wejściem do bloku są zainstalowane kamery monitoringu. Wartość mienia oszacowano na 1000 złotych.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Sprawca kradzieży roweru z klatki schodowej
Sprawca kradzieży roweru z klatki schodowej | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.