Ukradł portfel, po czym zapłacił skradzioną kartą za kebaba. Szuka go policja

mięso kebab
Mięso na kebaba | fot. Adobe Stock

Policjanci z Lublina proszą o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny, który za ukradł jednej z mieszkanek Lublina portfel, po czym skradzioną kartą płatniczą zapłacił za kebaba. Mężczyzna próbował też dokonać kilku transakcji kartą.

Ukradł portfel

Do zdarzania doszło w październiku w centrum Lublina. Zarejestrowany przez kamery monitoringu mężczyzna wykorzystał okazję i dokonał kradzieży portfela jednej z mieszkanek naszego miasta. Następnie przy pomocy znajdującej się tam karty bankomatowej zapłacił za kebaba i próbował dokonać kilku innych transakcji.

Wizerunek sprawcy w barze kebab nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1. komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej 23, tel. 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Płacił skradzioną kartą płatniczą
Płacił skradzioną kartą płatniczą | fot. KMP Lublin
Płacił skradzioną kartą płatniczą
Płacił skradzioną kartą płatniczą | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.