Ukradł koparkę, którą wjechał w ścianę szpitala i zniszczył blaszany garaż

Ukradł koparkę, którą wjechał w ścianę szpitala i zniszczył blaszany garaż - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Nieznany sprawca ukradł koparkę z budowy, wjechał nią w ścianę szpitala, a potem zniszczył blaszany garaż. Policjanci szukają sprawcy.

Do zdarzenia doszło 25 grudnia w Opolu Lubelskim. Pracownik miejscowego szpitala powiadomił o tym, że poprzedniej nocy nieznana osoba jadąc koparką zniszczyła stojący w pobliżu szpitala blaszany garaż, po czym porzuciła maszynę i uciekła.

Policjanci na miejscu ustalili, że sprawca zabrał maszynę z sąsiedniej posesji, gdzie trwały prace remontowe. Złodziej dostał się do kabiny wybijając szybę w drzwiach po czym łamiąc krzewy i forsując ogrodzenie przejechał w okolice szpitala.

W pewnej chwili nie potrafiąc zapanować nad maszyną, sprawca uszkodził ścianę budynku szpitala, a następnie wjechał w stojący nieopodal blaszany garaż powodując jego całkowite zniszczenie. Następnie sprawca porzucił maszynę i uciekł.

– Osoby, które widziały zdarzenie lub posiadają informacje na temat jego sprawcy proszone są o kontakt pod nr tel. (81) 82 88 210 bądź pod numer alarmowy 997 – informuje asp. sztab. Edyta Żur.

68-97977

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.