Ukradł zabezpieczony rower, nagrała go kamera na stacji paliw. Jest nagranie z monitoringu

Policja publikuje zdjęcia młodego mężczyzny, który ukradł rower
Policja publikuje zdjęcia młodego mężczyzny, który ukradł rower | fot. KMP Lublin

Kamery na stacji paliw przy ul. Krężnickiej w Lublinie zarejestrowały wizerunek młodego mężczyzny, który dopuścił się kradzieży roweru. Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję, która poszukuje złodzieja.

Ukradł rower

Do kradzieży doszło przy ul. Krężnickiej w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna widoczny na nagraniu przeciął linkę zabezpieczającą i dokonał kradzieży roweru. Wartość mienia oszacowano na 1000 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu na stacji paliw. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 7. komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej 18, telefon 47 811 49 20 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Nagranie ze stacji paliw

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.