Ugodził brata nożem w klatkę piersiową. Od kilku dni spożywali wspólnie alkohol

38-latek ugodził brata nożem w klatkę piersiową
38-latek ugodził brata nożem w klatkę piersiową | fot. KMP Lublin

38-latek w trakcie awantury z 41-letnim bratem chwycił za nóż i zadał nim cios w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, a sprawca został zatrzymany przez policję.

Krwawa awantura braci podczas libacji alkoholowej

Do zdarzenia doszło w sobotę (11.09) przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że dwaj bracia od kilku dni spożywali wspólnie alkohol. W trakcie libacji dochodziło do nieporozumień rodzinnych.

Gdy skończył się alkohol, jedna z awantur przerodziła się w przepychankę, podczas której 41-latek uderzył brata w twarz. W odwecie 38-letni mieszkaniec Lublina chwycił za nóż i ugodził mężczyznę w klatkę piersiową.

W wyniku poniesionych obrażeń 41-latek został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało u pokrzywdzonego 1,5 promila alkoholu we krwi. Młodszy z braci miał ponad 3 promile. 38-latek trafił do policyjnej celi.

Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec 38-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Mężczyźnie może grozić dożywocie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To nie sprawiedliwe .. On się bronił brat to tyran. . Bil wszystkich w domu i znęcał się .. .. Ludzie nie widzicie a już oceniacie…