Uczniowie wyższych klas szkół podstawowych przejdą na nauczanie zdalne lub hybrydowe

Uczniowie wyższych klas szkół podstawowych przejdą na nauczanie zdalne lub hybrydowe
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, podczas swojego środowego wystąpienia w Sejmie, zmiany dla uczniów szkół podstawowych. Starsze klasy mają przejść na nauczanie zdalne lub hybrydowe.

Nauczanie zdalne w szkołach podstawowych

„Kierujemy się zdaniem ekspertów i na początku zamknęliśmy szkoły ponadpodstawowe. Prawdopodobnie dzisiaj po południu na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podejmiemy decyzję, że również wyższe klasy szkół podstawowych też będą podlegały nauczaniu zdalnemu lub hybrydowemu” – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. I dodał: „Chcę jednak zapewnić, że nie zostawiamy dzieci samych sobie. Na programy wzmacniające edukację zdalną dotąd wydaliśmy już 370 mln zł.”

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.