Uczniowie rozpylili gaz pieprzowy w internacie. Interweniowali strażacy i ratownicy medyczni

Rozpylili gaz pieprzowy w internacie w Kijanach
Rozpylili gaz pieprzowy w internacie w Kijanach | fot. OSP Spiczyn

Głupi żart zakończył się interwencją służb ratunkowych. Dwóch uczniów przebywających w internacie postanowiło zrobić koledze psikusa, rozpylając gaz pieprzowy w łazience.

Gaz pieprzowy w internacie

Do zdarzenia doszło w piątek (9.09) w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach. Służby ratunkowe zostały zawiadomione o rozpylonym gazie pieprzowym w budynku internatu.

Z ustaleń policji wynika, że dwóch nastolatków postanowiło zrobić żart koledze, który właśnie brał prysznic. Koledzy rozpylili gaz pieprzowy w łazience, lecz wymknęło się im to spod kontroli.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, jednak po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego nie stwierdzono zagrożenia dla ich zdrowia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.