Uciekła z ośrodka wychowawczego. Policja poszukuje 17-letniej Natalii Wójcik

Policjanci poszukują Natalii Wójcik z Łęcznej | fot. KPP Łęczna

Policja poszukuje 17-letniej Natalii Wójcik, która w ubiegłym tygodniu uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem i do dziś nie wróciła.

Łęczyńscy policjanci poszukują 17-letniej Natalii Wójcik z Łęcznej, która w czwartek (21 marca) samowolnie oddaliła się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem i do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z wychowawcami.

Rysopis dziewczyny: wzrost 156 cm, oczy duże niebieskie, włosy blond farbowane do ramion. W chwili ucieczki ubrana w czarną skórzaną kurtkę, czarne spodnie, różowe sportowe buty, posiadała czarną torebkę.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej tel. 81 7527210 lub 112.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.