Tymczasowy areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków i „tabletek gwałtu”

narkotyki dopalacze tabletki młodzież
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

36-letni mieszkaniec Chełma spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie po tym, jak policjanci znaleźli przy nim znaczną ilość narkotyków, w tym „tabletki gwałtu”.

Interwencja policji

W ubiegłą sobotę chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który swoim zachowaniem wzbudził ich podejrzenia. Podczas kontroli znaleźli przy nim amfetaminę oraz 18 „tabletek gwałtu”. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Tabletki i inne substancje w aucie mężczyzny
Miał tabletki gwałtu, mefedron i inne zakazane substancje

Tymczasowe aresztowanie

Policjanci postawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i skierowali wniosek do Prokuratora o zastosowanie tymczasowego aresztu. Wniosek został przyjęty zarówno przez Prokuratora, jak i Sąd, co skutkowało aresztowaniem mężczyzny na trzy miesiące.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Co sądzicie o tej sytuacji? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach lub udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.