Twórcze zabawy plastyczne. Warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt

zabawy plastyczne dla dzieci
fot. Emilia Lipa

Podczas twórczych spotkań dzieci ćwiczą wyobraźnię oraz zdolności manualne. Nie brakuje inspiracji i dawki wiedzy o sztuce. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów wykonują własne prace, świetnie się przy tym bawiąc.

Gdzie odbywają się zajęcia

Zajęcia odbywają się w wybrane soboty listopada o godz. 13.00 w siedzibie Galerii przy ul. Popiełuszki 5. Trwają około 60 minut. Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularze zgłoszeniowe, które można znaleźć na stronie www.labirynt.com.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia tłumaczenie na język ukraiński.

Harmonogram na listopad

4.11, godz. 13.00 Usłyszeć siebie | dla dzieci w wieku 6–8 lat | prowadzenie: Oleksandra Orkusha

Czy słyszycie swój głos, kiedy o czymś myślicie? Zastanawialiście się nad tym, co to za głos i jak on powstaje? Czy cały czas rozmawiamy ze sobą w swojej głowie?

Na warsztatach spróbujemy usłyszeć, co czujemy, czego chcemy i jak wygląda nasz świat wewnętrzny. Spróbujemy też podsłuchać głos wewnętrzny artystów nurtu abstrakcjonizmu i stworzyć własne dzieło, na podstawie tego, co usłyszymy wewnątrz siebie.

18.11, godz. 13.00 Szczęście – czym jest dla Ciebie? | dla dzieci w wieku 3–6 lat | prowadzenie: Michał Rachwalski

Co oznacza bycie szczęśliwą osobą? Dla każdego i każdej z nas oznacza to na pewno coś zupełnie innego. Poprzez poznanie historii Prawego i Lewego, dowiemy się, jakie rozmowy toczyć się mogą nocą w zwyczajnej szafce na buty. W pracy twórczej stworzymy swoje własne „magiczne okulary”, które pozwolą nam spojrzeć na świat w sposób niepowtarzalny.

25.11, godz. 13.00 Wakacje w pudełku | dla dzieci w wieku 8-12 lat | prowadzenie: Michał Tokarz

W szare i bure dni listopadowe najbardziej tęsknimy za wakacjami. A może by tak odczarować jesienną aurę i pofantazjować o wakacyjnych przygodach? Pomoże nam w tym technika dioramy. Stworzymy własny mały model wymarzonego świata. Odrobinę wakacji zabierzemy do domu w pudełku.

Na które warsztaty zabierzesz swoje dziecko? Daj znać w komentarzu 🙂

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.