TVP3 Lublin nie działa. Na kanale emitowany jest sygnał TVP2

TVP2 zamiast TVP3 Lublin
TVP2 zamiast TVP3 Lublin | fot. nadesłane

Nie działa telewizja TVP Info, na której kanale emitowany jest sygnał TVP1. Podobnie jest z ośrodkami regionalnymi TVP3, w tym z Lublina, na których emitowany jest sygnał TVP2.

Nie działa telewizja TVP3 Lublin i TVP Info

Nadawanie kanału TVP Info zostało wyłączone w środę, 20 grudnia 2023 r. o godzinie 11:18. Nagle serwis informacyjny TVP Info przerwał jingiel zapowiadający reklamy w TVP1. Po kilkominutowym paśmie reklamowym rozpoczęła się emisja serialu „Korona Królów” z kanału TVP1.

O tej samej godzinie wszystkie ośrodki regionalne TVP3 w tym: Lublin, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Białystok, Gdańsk, Opole, Bydgoszcz, oraz TVP World, zostały również zdjęte z anteny. W ich miejscu emitowany jest sygnał z kanału TVP2.

Jest to pokłosie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, który odwołał dotychczasowych prezesów Telewizji Polskiej (TVP), Polskiego Radia i Polskiej Agencji Prasowej (PAP) oraz ich rady nadzorcze.

Więcej o tym pisaliśmy tu: Dlaczego nie ma TVP Info? Nie działa. Zamiast niego nadawany jest kanał TVP1. Wyjaśniamy

Minister Bartłomiej Sienkiewicz powołał nowe rady nadzorcze tych spółek, które powołały nowe zarządy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.