Turyści chętnie wybierają lubelskie. Okuninka na czele rankingu [TOP 10]

Województwo lubelskie znalazło się na 6. miejscu w rankingu regionów najchętniej wybieranych na wakacje 2017 w Polsce. To pokazuje, że nasz region jest coraz atrakcyjniejszy dla turystów.

 

Koniec wakacji to czas podsumowań. Jak się okazuje nasz region jest chętnie wybierany przez turystów. Na 16 województw, lubelskie znalazło się aż na szóstej pozycji.

 

– W regionie mamy naprawdę piękne miejsca, Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, które jest chętnie odwiedzane szczególnie w upalne dni, malowniczy Kazimierz, czy Lublin z uroczą Starówką – komentuje Kamila Miciuła z serwisu Nocowanie.pl.

 

Wśród trzech najczęściej wybieranych przez turystów miejscowości w naszym regionie w 2017 roku odnotowano Okuninkę nad Jeziorem Białym, Kazimierz Dolny nad Wisłą oraz stolicę województwa – miasto Lublin. Pozostałe chętnie odwiedzane miejsca to Zwierzyniec, Krasnobród, Nałęczów, Zamość, Susiec, Puławy oraz Firlej.

 

A Waszym zdaniem, które z miejsc w naszym województwie powinno znaleźć się w TOP 10? Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach pod artykułem!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jaka Okuninka!!! W pizdu nigdy więcej. Jedna wielka prowizorka i stragan. Wieś tańczy i śpiewa, wszechobecne łubudubu i disco w polu. Pojechałem za namową z dziećmi w tegoroczne wakacje, mieliśmy być cały tydzień a odjechaliśmy po dwóch dobach. Babka od której wynajęliśmy domek nie dowierzała że chcemy wyjechać. Widziałem różne akcje, ale to co zobaczyłem tam mnie przeraziło. Najebane i zataczającę się matki z dziećmi, tłum ludzi i syf dookoła. Chociaż nasze domki były dalej to jak muzyka zaczeła grać o 22 to skończyła o 5 rano. Cała noc zjebana. A o cenach nie wspomnę. Chyba drożej niż nad morzem. Pierwszy i ostatni raz. Nie polecam!! To nad polskim morzem lepiej to wygląda w sezonie pomimo tłumów.