Tu zatrzyma się The Cranberries na czas koncertu w Lublinie. Jakie wymagania ma zespół?

Hotel Alter, właśnie tu zatrzyma się zespół The Cranberries

Hotel pięciogwiazdkowy, degustacja lokalnych piw, spacery po mieście – to tylko kilka wymagań jakie stawia zespół The Cranberries przed ich koncertem na stadionie 3 czerwca.

Zespół The Cranberries pojawi się z składzie dwudziestoosobowym na lubelskim lotnisku już 1 czerwca. Tego dnia bowiem ekipa przylatuje do Lublina i będzie gościć tu do 4 czerwca.

Ich zakwaterowaniem będzie pięciogwiazdkowy hotel Alter, mieszczący się na Starym Mieście. Wokalistka będzie ulokowana w największym apartamencie hotelu. Na jakie wygody może liczyć? Zobaczcie sami!

Jako, że zespół przylatuje dwa dni przed koncertem chciał zasmakować naszego miasta. Jednym z życzeń jest degustacja regionalnych piw. Wybór jest prosty, chodzi oczywiście o lokalny browar Perła, ale nie wykluczone jest też prezentacja mniejszych browarów.

Drugim życzeniem jest zwiedzanie naszego miasta, głównie spacer po Starym Mieście, oraz spożycie obiadu w którejś z pobliskich restauracji.

Z uwagi na fakt, że koncert na żywo ma odbyć się na stadionie miejskim na Arenie Lublin dopiero 3 czerwca, to dzień wcześniej zażyczyli sobie też zamkniętej próby, która odbędzie się w sali CSK.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Takie wymagania to nie wymagania a tylko dobry obyczaj jaki ma zespół.
    Dobrze to o nich świadczy że nie tylko kasa koncert i do domu ,a chcą poznać miasto w którym koncertują
    i profesjonalnie przygotować się do wydarzenia. Cieszę się że mam bilety na ich koncert 🙂