Tu awaria wodociągowa, tam prace na sieci. MPWiK informuje o przerwach w dostawie wody

kran woda
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z powodu planowanych prac na sieci wodociągowej informuje o planowanej przerwie w dostawie wody. Natomiast w innym rejonie miasta doszło do awarii wodociągu.

Lublin brak wody 17.02.2022

Prace na sieci wodociągowej

MPWiK informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej przy ul. Sasankowej 1 w godz. 10-18 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynku położonego przy ulicy Sasankowej.

Awaria na sieci wodociągowej

W związku z awarią sieci wodociągowej przy ul. Krzemionki 10 w godz. 9-15 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków położonych przy ul. Krzemionki 3, 5a, 6, 6a, 6b, 6d, 7, 7a, 8b, 8c, 8d, 10 oraz ul. Łęczyńskiej 45.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.