Trzecia ofiara nocnego pożaru mieszkania na Bronowicach. Zmarł mężczyzna, który wyskoczył z balkonu

Nocny pożar mieszkania przy ul. Sokolej w Lublinie
Nocny pożar mieszkania przy ul. Sokolej w Lublinie | fot. KM PSP Lublin

W szpitalu zmarł mężczyzna, który wyskoczył z balkonu płonącego mieszkania na drugim piętrze w bloku przy ul. Sokolej w Lublinie. Informację tę potwierdził rzecznik policji.

Nie żyje mężczyzna, który wyskoczył z balkonu płonącego mieszkania

Wzrósł bilans ofiar nocnego pożaru mieszkania w bloku przy ul. Sokolej w Lublinie. Przypomnijmy, że do pożaru doszło we wtorek (14.06) przed godz. 23. W wyniku pożaru śmierć poniosły dwie osoby, których zwęglone zwłoki ujawnili strażacy w spalonym mieszkaniu na drugim piętrze. To 53-letnia kobieta i 60-letni mężczyzna.

Z płonącego mieszkania ewakuowała się trzecia osoba, która wyskoczyła z balkonu. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. W środę (15.06) rano dotarła do naszej redakcji informacja, że mężczyzna pomimo udzielonej pomocy medycznej 53-latek zmarł w szpitalu. Te informacje potwierdził kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Więcej o pożarze przeczytasz tu: Nocny pożar mieszkania. Nie żyją dwie osoby, trzecia wyskoczyła z balkonu na drugim piętrze

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.