Trwają poszukiwania 78-letniego mieszkańca Lublina! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Od 23 stycznia rodzina nie ma kontaktu z 77-letnim Edwardem Skraińskim. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wiadomo gdzie przebywa. Jego życie może być zagrożone.

Zaginął Edward Skraiński

Komisariat V Policji w Lublinie prowadzi poszukiwania kategorii pierwszej za Edwardem Skraińskim. Mężczyzna w niedzielę 23 stycznia około godz. 20:15 był widziany ostatni raz przez rodzinę.

W dniu zaginięcia ubrany z ciemną kurtkę pikowaną, czapkę z daszkiem. Znaki szczególne to pochylona sylwetka i znamię w okolicy lewej skroni. Mężczyzna ma problemy z poruszaniem.

Osoby, które widziały mężczyznę lub mają informacje, gdzie obecnie przebywa, proszone są o niezwłoczny kontakt z dyżurnym Komisariatu V Policji w Lublinie pod nr tel. 47 811 47 00.

Aktualizacja 25.01.2022

Mężczyzna został odnaleziony.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.