Trwają poszukiwania 32-letniego Damiana Witkowskiego. Zaginął w drodze do pracy

damian witkowski
Zaginiony Damian Witkowski | fot. KPP Łęczna

Policjanci i rodzina poszukują zaginionego Damiana Witkowskiego z Wólki Cycowskiej, który 12 listopada wyszedł z domu i pojechał do pracy w Lublinie. Mężczyzna zaginął w drodze do pracy.

Do zaginięcia doszło w poniedziałek 12 listopada w godzinach porannych w miejscowości Wólka Cycowska, w gminie Cyców. Damian wyszedł z domu celem udania się do pracy do Lublina. Jak się okazało, mężczyzna nie dojechał do pracy, a ślad po nim zaginął.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 170 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny blond, posiada na prawej ręce tatuaż z motywem smoka. Zaginiony może poruszać się pojazdem maki VW Passat koloru grafitowego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, należy przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej na numer telefonu (81) 752-72-10 lub do najbliższej jednostki policji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.