Trwa budowa restauracji McDonalds przy S19 i rekrutacja pracowników. Kiedy otwarcie? [SZCZEGÓŁY]

Widok z lotu ptaka na MOP Obroki przy S19
Widok z lotu ptaka na MOP Obroki przy S19 | fot. GDDKiA

W Sobieszczanach Kolonii przy drodze ekspresowej S19 powstaje restauracja McDonalds. Prace budowlane już się rozpoczęły, trwa również rekrutacja pracowników. Kiedy otwarcie?

McDonalds na MOP Obroki przy S19

Kilka dni temu informowaliśmy, że na drodze ekspresowej S19 na MOP Obroki Wschód i MOP Obroki Zachód ruszyła budowa stacji paliw pod szyldem sieci Orlen. Ponadto na Miejscu Obsługi Podróżnych obsługujących kierowców jadących w kierunku Rzeszowa budowana jest restauracja McDonalds.

Szczegóły: Ruszyła budowa stacji paliw Orlen i restauracji McDonalds przy S19. Kierowcy skorzystają z nowych obiektów jeszcze w tym roku

Lokal poprowadzi franczyzobiorca Sebastian Kwass, który operuje już czterema restauracjami McDonalds w województwie lubelskim – w Krasnymstawie, Lublinie, Zamościu i Kraśniku.

Obecnie trwa rekrutacja pracowników do nowej restauracji McDonalds. Zatrudnienie znajdzie tu ok. 60 osób, w tym 14 menadżerów. Pierwsze spotkanie rekrutacyjne odbyło się w środę (17.04) w Urzędzie Pracy w Kraśniku.

Otwarcie w wakacje

„Planowane zakończenie budowy oraz otwarcie restauracji po uzyskaniu stosownych decyzji administracyjnych planowane jest na III kwartał 2024 roku. Restauracja będzie dostosowana do wszelkich standardów obsługi podróżnych” – mówi Patryk Kober z biura prasowego sieci McDonalds Polska.

Jak udało się nam ustalić, McDonalds na MOP Obroki może otworzyć się na przełomie lipca i sierpnia. Restauracja będzie otwarta codziennie od 6:00 do 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani skorzystają z linii McDrive.

Od poniedziałku do piątku do 10:30, a w weekendy do 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach jest oferta klasycznego jedzenia McDonald’s. W restauracji znajdzie się także strefa McCafe.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.