Tragiczny wypadek w Lublinie. Mężczyzna wypadł z okna hotelu. Poniósł śmierć na miejscu

Karetka na sygnałach
Karetka na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce w piątkowy poranek na terenie jednego z hotelów w Lublinie. Tam gość hotelowy wypadł z okna. Poniósł śmierć na miejscu.

Mężczyzna wypadł z okna hotelu

Do zdarzenia doszło w piątek (12.01) o godz. 6:50 na ul. Prusa w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od pracowników mieszczącego się przy tej ulicy hotelu, że na terenie obiektu doszło do wypadku.

Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 64-letni mężczyzna wypadł z okna pokoju hotelowego na czwartym piętrze. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł on śmierć na miejscu. Mundurowi wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

Wykluczono, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Wstępne okoliczności wskazują, że była to próba samobójcza. Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Jak uzyskać pomoc?

Policjanci przypominają, aby nie być obojętnym i reagować w przypadku osób, które chcą lub planują popełnić samobójstwo. Czasami zwykła rozmowa, wysłuchanie, poczucie obecności bliskiej osoby może go odwieźć od myśli samobójczych.

Jeśli dzieje się coś złego i wiesz, że życie i zdrowie osoby jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym znajduje się ktoś potrzebujący pomocy. Pamiętaj, w takich sytuacjach ogromne znaczenie ma czas.

Natomiast jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.