Tragiczny wypadek w Kraśniku. Nie żyje 81-letni kierowca

68 136684
Wypadek w Kraśniku | fot. KPP Kraśnik

W piątek wieczorem w Kraśniku doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch aut śmierć poniósł 81-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Urzędowska i Inwalidów Wojennych. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: citroen i fiat. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu.

Kierujący fiatem, 81-letni mężczyzna wyjechał z drogi podporządkowanej na drogę główną, którą poruszał się osobowy citroen. Kierująca citroenem nie zdołała uniknąć zderzenia z pojazdem, który wyjechał wprost przed jej samochód.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Do szpitala w Kraśniku został przewieziony ranny kierowca fiata. Niestety, mężczyzna w wyniku odniesionych ran zmarł w szpitalu.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

68 136685
Wypadek w Kraśniku | fot. KPP Kraśnik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.