Tragiczny wypadek w Kłodnicy Górnej. Dostał zawału jadąc na rowerze. Nie udało się go uratować

120 71548
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności śmierci 79-letniego mężczyzny z Kłodnicy Górnej. Mężczyzna w trakcie jazdy na rowerze dostał zawału serca.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek około godz. 18 w miejscowości Kłodnica Górna w gminie Borzechów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 79-letni mężczyzna wracał właśnie z kościoła do domu. W pewnym momencie rowerzysta zasłabł i zjechał do przydrożnego, głębokiego rowu.

Okoliczni mieszkańcy zauważyli leżącego w rowie mężczyzna i wezwali na miejsce służby ratunkowe. Na miejsce oprócz zespołu ratownictwa medycznego interweniował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Niestety, mimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł na miejscu.

Jak ustalili lekarze, mężczyzna dostał zawału serca, na skutek którego stracił panowanie na rowerze i zjechał do przydrożnego rowu. Tam mężczyzna uderzył w ziemię i doznał licznych obrażeń.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.