Tragiczny wypadek pod Lublinem. Jedna osoba nie żyje, droga zablokowana

IMG 20200908 WA0000
Śmiertelny wypadek na al. Jana Pawła II w Świdniku | fot. KPP Świdnik

Całkowicie zablokowana jest droga między Lublinem a Świdnikiem. Przed godz. 6 rano doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba nie żyje.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek przed godz. 6 rano na al. Jana Pawła II w Świdniku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch busów marki Iveco. W jednym z nich podróżował kierowca, w drugim kierowca i pięciu pasażerów. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł jeden z pasażerów.

Droga między Świdnikiem a Lublinem jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Policjanci kierują kierowców na objazdy.

Z powodu zablokowanego przejazdu Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że autobusy linii 55 kursują objazdem przez … – al . Witosa – /Świdnik/ al. Tysiąclecia – droga serwisowa wzdłuż S12/S17 – al. Lotników Polskich.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.