Tragiczny wypadek niedaleko granicy woj. lubelskiego. Nie żyje jedna osoba, trzy są w szpitalu

Śmiertelny wypadek na dw 747 Lipsko - Solec | fot. Damel Taxi

Na trasie Lipsko – Solec renault zderzył się mercedesem. Nie żyje jedna osoba. Droga wojewódzka nr 747 Lipsko – Solec nad Wisłą jest całkowicie zablokowana.

Do tragicznego wypadku doszło w środę o godz. 9.58 na niedawno otwartej nowej drodze wojewódzkiej nr 747 na odcinku Lipsko – Solec nad Wisłą. Trasa łączy południowe Mazowsze poprzez most na Wiśle w Solcu z Lubelszczyzną. Jest to obecnie też najkrótsza droga z Lipska w stronę Lublina.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu DW 747 mercedesowi, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

W wyniku zderzenia kierująca renault poniosła śmierć na miejscu. Autem podróżowało też troje pasażerów, którzy z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. W akcji ratowniczej uczestniczył też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierującemu mercedesem nic się nie stało.

Aktualnie nowa trasa 747 jest zablokowana. Policjanci wprowadzili objazd przez starą trasę 747 prowadzącą przez Dziurków. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

Zdjęcia i nagranie dzięki uprzejmości Damel Taxi.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Co wy wiecie o tym wypadku to jechała moja mama nie wiecie a piszecie głupoty zastanówcie się jak czuje się rodzina barany jedne

  2. Mercedesem mógł jechać z przepisową prędkością, ale mówiąc oględnie fabryka dużo więcej dała.
    Co by nie było RIP.

  3. Nie miała czasu patrzeć na drogę i myśleć bo we 4 -ro podróżowali?