Tragiczny wypadek na terenie zajezdni MPK Lublin. Nie żyje 52-letni pracownik

mpk lublin warsztat hala grygowej
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku przy pracy, do którego doszło na terenie zajezdni MPK Lublin przy ul. Grygowej. Nie żyje 52-letni pracownik.

Wypadek na terenie zajezdni MPK Lublin

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 16.40 na terenie zajezdni MPK Lublin przy ul. Grygowej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w jednej z hal warsztatowych przy tokarce pracował 52-latek.

Najprawdopodobniej w pewnym momencie maszyna pochwyciła fragment jego odzieży. To sprawiło, że operator tokarki został przyciśnięty do urządzenia, a mężczyzna nie mógł się sam oswobodzić. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze dochodzeniowo-śledczy, prokurator, biegły oraz technik kryminalistyki. Ciało mężczyzny zabezpieczono na sekcję zwłok.

Śledczy ustalili, że w chwili tego wypadku w pomieszczeniu nikogo więcej nie było. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

52-latek był związany z miejską spółką od 1991 roku. Był zatrudniony na stanowisku tokarz-frezer.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.