Tragiczny pożar w domu jednorodzinnym w Lublinie. Nie żyje kobieta

Pożar domu przy ul. Piastowskiej w Lublinie | KM PSP Lublin

W wyniku pożaru domu jednorodzinnego zmarła kobieta. Mimo prowadzonej reanimacji nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych.

Do tragicznego pożaru doszło w sobotę o godz. 7.36 przy ul. Piastowskiej w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że przy tej ulicy wybuchł pożar w domu jednorodzinnym typu bliźniak.

Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja. Gdy strażacy dojechali na miejsce, szybko weszli do pomieszczenia, gdzie wybuchł pożar.

Pożar domu przy ul. Piastowskiej w Lublinie | KM PSP Lublin

Ewakuowali oni kobietę w wieku ok. 60 lat, która przebywała w tym pomieszczeniu. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon kobiety.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia, ponieważ jak informuje Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie, spaleniu uległo łóżko, na którym ta kobieta się znajdowała.

W budynku na szczęście nikogo innego nie było. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.