Tragiczny pożar w domu jednorodzinnym w Lublinie. Nie żyje kobieta

Pożar domu przy ul. Piastowskiej w Lublinie | KM PSP Lublin

W wyniku pożaru domu jednorodzinnego zmarła kobieta. Mimo prowadzonej reanimacji nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych.

Do tragicznego pożaru doszło w sobotę o godz. 7.36 przy ul. Piastowskiej w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że przy tej ulicy wybuchł pożar w domu jednorodzinnym typu bliźniak.

Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja. Gdy strażacy dojechali na miejsce, szybko weszli do pomieszczenia, gdzie wybuchł pożar.

Pożar domu przy ul. Piastowskiej w Lublinie | KM PSP Lublin

Ewakuowali oni kobietę w wieku ok. 60 lat, która przebywała w tym pomieszczeniu. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon kobiety.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia, ponieważ jak informuje Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie, spaleniu uległo łóżko, na którym ta kobieta się znajdowała.

W budynku na szczęście nikogo innego nie było. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.