Tragiczny finał wyprawy na ryby. Z Wisły wyłowiono ciało wędkarza

wisła e1496330924851
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci odnaleźli w Wiśle zwłoki wędkarza, który w czwartek wybrał się na ryby i nie wróciła na noc do domu. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok.

O zaginięciu wędkarza, który wybrał się na ryby nad Wisłę powiadomił komendę w Kraśniku brat zaginionego. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu w czwartek i nie powrócił na noc do miejsca zamieszkania.

Nad Wisłą w okolicy miejscowości Opoczka Mała, gm. Annopol, gdzie najczęściej wędkował 35-latek zostały znalezione wędki i inne rzeczy należące do mężczyzny. Rozpoczęto poszukiwania zaginionego.

Na miejsce przybyła specjalna grupa straży pożarnej, grupa płetwonurków oraz strażacy ochotnicy z Annopola. W takcie poszukiwań policjanci zauważyli w wodzie ciało mężczyzny. Niestety poszukiwany nie żył. Wstępne ustalenia wskazują na utonięcie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które pozwoli na wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało przekazane na sekcję, celem ustalenia przyczyny śmierci.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.