Tragiczny finał wypadku na ul. Osmolickiej. Lekarzom nie udało się uratować życia 44-letniego pasażera

Peugeot roztrzaskał się na drzewie na ul. Osmolickiej
Peugeot roztrzaskał się na drzewie na ul. Osmolickiej | fot. KMP Lublin

Mimo starań lekarzy, 44-letni pasażer Peugeota, który roztrzaskał się w piątkową noc na ulicy Osmolickiej w Lublinie, zmarł w szpitalu.

Wypadek na Osmolickiej w Lublinie

Do wypadku doszło około godz. 21:20 w piątek 16 lutego na ul. Osmolickiej w Lublinie, obok Zalewu Zemborzyckiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni jechali Peugeotem od strony Bychawy w kierunku Lublina.

Po pokonaniu łuku drogi, kierujący stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Auto tyłem uderzyło w drzewo. Aby wydostać nieprzytomnego pasażera siedzącego z tyłu, niezbędna była interwencja strażaków. Po wypadku doszło do pożaru, w wyniku którego kierowca uległ poparzeniom ciała.

W wyniku zdarzenia kierowca oraz dwóch pasażerów z licznymi obrażeniami ciała, w tym złamaniami, trafili do szpitali w Lublinie i Łęcznej. Najpoważniejszych obrażeń doznał 44-letni pasażer, którego stan lekarze określali jako zagrażający życiu.

Pasażer zmarł w szpitalu

Do naszej redakcji dotarły smutne informacje ze szpitala. Mimo starań lekarzy nie udało się uratować życia 44-letniego pasażera. Mężczyzna zmarł w sobotę (17.02) wieczorem w wyniku odniesionych obrażeń.

Szczegóły i zdjęcia (w linku): Peugeot uderzył w drzewo i stanął w ogniu. Z auta została miazga, 44-latek w stanie zagrażającym życiu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.