Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 21-letniego Adama. Zwłoki wyłowiono z rzeki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Po tygodniu poszukiwań znaleziono zwłoki zaginionego 21-latka z Łęcznej, który zaginął na początku grudnia, kiedy to wyszedł z mieszkania po kłótni z ojcem.

Przypomnijmy, że do zaginięcia 21-latka doszło w poniedziałek 2 grudnia. Młody mężczyzna po kłótni z ojcem wyszedł z domu nie informując bliskich, gdzie zamierza się udać. Kiedy 21-latek nie wrócił na noc do domu zaniepokojona rodzina postanowiła powiadomić służby o zaginięciu syna.

Przez sześć dni działania poszukiwawcze były realizowane przez policję, straż pożarną oraz Grupę Ratowniczo-Poszukiwawczą z Lublina. Do poszukiwań wykorzystano specjalistyczny sprzęt. Kilka dni intensywnych działań nie przynosiły skutku.

Dopiero w poniedziałek po godz. 12 strażacy zauważyli w rzece Wieprz unoszące się na wodzie ciało człowieka. W wyniku identyfikacji ciała przez rodzinę okazało się, że są to zwłoki poszukiwanego 21-latka. Policjanci ustalają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.