Tragiczny finał poszukiwań w Lublinie. Odnaleziono ciało zaginionego 64-latka, którego szukano od kilku dni

Policyjny radiowóz
Policyjny radiowóz | fot. Dominik Wąsik

Ciało 64-letniego mieszkańca Lublina, poszukiwanego od kilku dni, znaleziono dziś w okolicy torowiska na Hajdowie-Zadębiu. Policja wyjaśniania okoliczności tragedii.

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono zwłoki

Policjanci z Lublina poszukiwali 64-letniego mieszkańca Lublina, który w 29 maja wyszedł po południu z mieszkania i przez kilka godzin nie kontaktował się z bliskimi. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Jak ustalono, ostatni raz widziany był 29 maja w godzinach wieczornych przy ul. Brzegowej. Wcześniej przemieszczał się ul. Chemiczną.

Jeszcze wczoraj (07.06) na prośbę policjantów ponowiliśmy komunikat dotyczący poszukiwań 64-latka, który według ich ustaleń może znajdować się na terenie Lublina. Niestety, dziś (07.06) policja odwołała poszukiwania. Ich finał niestety jest tragiczny. Jego ciało zostało znalezione przez policjantów podczas poszukiwań na terenie Lublina.

Jak się dowiedzieliśmy, zwłoki 64-latka ujawniono w pobliżu torowiska w dzielnicy Jadów-Zadębie. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które wyjaśnią, co było przyczyną śmierci 64-latka.

Mierzysz się z depresją lub ktoś potrzebuje pomocy? Zadzwoń

Policjanci przypominają, aby nie być obojętnym i reagować w przypadku osób, które chcą lub planują popełnić samobójstwo. Czasami zwykła rozmowa, wysłuchanie, poczucie obecności bliskiej osoby może go odwieźć od myśli samobójczych.

Jeśli dzieje się coś złego i wiesz, że życie i zdrowie osoby jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym znajduje się ktoś potrzebujący pomocy. Pamiętaj, w takich sytuacjach ogromne znaczenie ma czas.

Natomiast jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.