Tragiczny finał poszukiwań. Ciało kobiety znalezione w korycie rzeki Bystrzyca

Poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina
Poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina | fot. Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Legii Akademickiej

Nie żyje 73-letnia Halina S., która była poszukiwana od 18 stycznia w Lublinie. Jej ciało znaleziono dziś w rzece Bystrzyca.

Tragiczny finał poszukiwań 73-latki z Lublina

Przypomnijmy, że do zaginięcia 73-latki doszło w środę 19 stycznia około godziny 18:30. Kobieta wyszła z miejsca zamieszkania i udała się w bliżej nieustalonym kierunku. 73-latka była osobą schorowaną, cierpiącą na demencję starczą.

W akcję poszukiwawczą byli zaangażowani funkcjonariusze policji, straż pożarna oraz ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Legii Akademickiej. Od piątku poszukiwania były prowadzone na rzece Bystrzyca. W sobotę, w rzece Bystrzyca, odnaleziono ciało zaginionego 73-latka i wydobyto je na brzeg.

„Policjanci z komisariatu 7. zakończyli poszukiwania zaginionej 73-latki. Jej ciało zostało dziś odnalezione podczas poszukiwań na rzece Bystrzyca przy użyciu policyjnego drona. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które wykażą przyczynę śmierci”

– informuje kom. Andrzej Fijołek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Aktualizacja: Tragiczny finał poszukiwań 73-latki z Lublina. Rodzina dziękuje wszystkim za pomoc

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.