Nie żyje 73-letnia Halina S., która poszukiwana była w Lublinie od 19 stycznia. Rodzina dziękuje wszystkim za włączenie się w poszukiwania.
Ciało 73-latki wyłowione z Bystrzycy
W sobotę (22.01) po południu lubelscy policjanci poinformowali o zakończonych poszukiwaniach zaginionej 73-latki z Lublina. Zwłoki kobiety zostały znalezione w rzece Bystrzyca przy pomocy policyjnego drona. Przypomnijmy, że do zaginięcia 73-latki doszło środę (19.01). Kobieta około godz. 18.30 wyszła z miejsca zamieszkania i udała się w nieznanym kierunku.
Zobacz także: Tragiczny finał poszukiwań. Ciało kobiety znalezione w korycie rzeki Bystrzyca
W sobotę do naszej redakcji odezwała się rodzin zmarłej 73-latki, która chciała podziękować wszystkim zaangażowanym w poszukiwania.
„Serdecznie dziękujemy lubelskim policjantkom i policjantom za wysiłek włożony w poszukiwanie naszej mamy i babci Haliny Szalast. W szczególności dziękujemy funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom z komisariatu VII w Lublinie oraz komisariatu IV w Lublinie za empatię, za wrażliwość, za ogromne zaangażowanie i wsparcie jakie otrzymaliśmy. Dzięki Wam łatwiej było nam przetrwać te trudne godziny. Serdecznie dziękujemy również strażakom ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego oraz Grupie Poszukiwawczo Ratowniczej Legii Akademickiej, a także funkcjonariuszom z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego, mediom oraz wszystkim zaangażowanym w poszukiwania. Jesteśmy bardzo wdzięczni”
– napisała rodzina zmarłej.
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię