Tragiczny finał poszukiwań 73-latki z Lublina. Rodzina dziękuje wszystkim za pomoc

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina
Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina | fot. Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Legii Akademickiej

Nie żyje 73-letnia Halina S., która poszukiwana była w Lublinie od 19 stycznia. Rodzina dziękuje wszystkim za włączenie się w poszukiwania.

Ciało 73-latki wyłowione z Bystrzycy

W sobotę (22.01) po południu lubelscy policjanci poinformowali o zakończonych poszukiwaniach zaginionej 73-latki z Lublina. Zwłoki kobiety zostały znalezione w rzece Bystrzyca przy pomocy policyjnego drona. Przypomnijmy, że do zaginięcia 73-latki doszło środę (19.01). Kobieta około godz. 18.30 wyszła z miejsca zamieszkania i udała się w nieznanym kierunku.

Zobacz także: Tragiczny finał poszukiwań. Ciało kobiety znalezione w korycie rzeki Bystrzyca

W sobotę do naszej redakcji odezwała się rodzin zmarłej 73-latki, która chciała podziękować wszystkim zaangażowanym w poszukiwania.

„Serdecznie dziękujemy lubelskim policjantkom i policjantom za wysiłek włożony w poszukiwanie naszej mamy i babci Haliny Szalast. W szczególności dziękujemy funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom z komisariatu VII w Lublinie oraz komisariatu IV w Lublinie za empatię, za wrażliwość, za ogromne zaangażowanie i wsparcie jakie otrzymaliśmy. Dzięki Wam łatwiej było nam przetrwać te trudne godziny. Serdecznie dziękujemy również strażakom ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego oraz Grupie Poszukiwawczo Ratowniczej Legii Akademickiej, a także funkcjonariuszom z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego, mediom oraz wszystkim zaangażowanym w poszukiwania. Jesteśmy bardzo wdzięczni”

– napisała rodzina zmarłej.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.