Tragiczny finał nocnej bójki w centrum Lublina. Nie udało się uratować 21-latka

10153131 szpital 900 557
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zmarł 21-latek dotkliwie pobity podczas bójki, do której doszło w nocy z czwartku na piątek w centrum Lublina. Policja zatrzymała siedmiu mężczyzn, którzy zostali tymczasowo aresztowani.

Mimo starań lekarzy nie udało się uratować 21-letniego mieszkańca Łęcznej, który w trakcie bójki został dotkliwie pobity i padł na chodnik. Reszta sprawców w popłochu uciekła z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek na lubelskim deptaku. W rejonie ul. Wróblewskiego doszło do starcia dwóch grup pijanych mężczyzn. Policjanci dzięki zabezpieczonemu monitoringowi szybko zatrzymali uczestników bójki.

„Zarzut udziału w bójce narażającej jej uczestników na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia usłyszało siedmiu mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat. To mieszkańcy powiatu lubelskiego i łęczyńskiego. Wśród podejrzanych jest również obywatel Ukrainy” – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik KWP w Lublinie.

Sąd nie zważał na okres świąteczny i aresztował tymczasowo na trzy miesiące siedmiu uczestników bójki. Grozić im może do 8 lat pozbawienia wolności.

>> Bójka w centrum Lublina. Siedmiu mężczyzn spędzi święta w areszcie

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jestem pewny, że do więzienia trafi tylko Ukrainiec
    Przecież to jest polska

  2. jest takie powiedzenie- po co slepemu oczy… teraz dopytam -po co jest ten monitoring,zeby tylko namierzac zle zaparkowane samochody? Operatorzy monitoringu powinni byc karani za brak reakcji!!!!!!!!!!